Klub Skład Butelek - praski fenomen klubowy

Klub Skład Butelek

Klub Skład Butelek w Warszawie stał się jednym z ciekawszych tematów w środowisku wielbicieli dobrej zabawy. Od wielu lat prowadzone jest przez charyzmatyczne bliźniaczki, które dbają o niepowtarzalną atmosferę i niezapomniane chwile. Co wyróżnia Klub Skład Butelek w Warszawie? Przede wszystkim muzyka na żywo. Cyklicznie odbywają się tam koncerty muzyczne, a wśród najwybitniejszych artystów odnaleźć można m.in. Belako, Adam Szabat czy Janusz Zdunek. Ponad to istnieje możliwość wynajęcia piwnicy, w której można urządzić wymarzoną imprezę urodzinową!

Jam Mniam i Spontańce

Klub Skład Butelek w Warszawie posiada kilka wydarzeń, które mogłyby wnioskować do rangi tradycji. Przez cały rok przyciągają miłośników nie tylko muzyki, ale szeroko pojętej kultury. Co jest w nich takiego wyjątkowego?

Jam Mniam

Jednym z zwyczajów jest Jam Mniam - co czwartkowe spotkanie z muzyką na żywo. Jam Sassion z prawdziwego zdarzenia. Ogromną popularnością cieszą się akustyczne aranżacje. Równie często pojawiają się artyści, którzy zachwycają jazzowymi improwizacjami czy klimatycznymi bluesowymi brzmieniami. Zdarzają się także typowe praskie przeboje, które wprawiają całą salę w taneczny amok.

Spontańce

Czym zatem są Spontańce? Jest to projekt, w całości stworzony przez Klub Skład Butelek w Warszawie. Na pierwszy rzut oka nie różni się niczym od typowej imprezy - ludzie tańczą, muzycy grają. Jednak cała oryginalność polega na sposobie w jaki muzyka jest tworzona. Artyści wykonują utwory bez wcześniejszych prób czy ustaleń. Co więcej członkowie tymczasowego zespołu często się nie znają. Wielokrotnie zdarzało się, że z flamenco, przechodzono do tradycyjnej muzyki irlandzkiej, aby następnie zmienić gatunek na zupełnie inny. Jedna wielka improwizacja!

Jak do nas trafić?

Klub Skład Butelek w Warszawie znajduję się w zagłębiu Pragi Północ, przy ulicy 11 listopada 22. Lokal jest otwarty od wtorku do soboty od godziny 16 do magicznego 3 dzwonka. Właścicielki informują o wszelkich zmianach na profilach w mediach społecznościowych. Chcesz poczuć ten wyjątkowy klimat? Odwiedź Klub Skład Butelek!

Autor artykułu Anna_ - 28-12-22

Komentuj artykuł

Ostatnie wpisy

Jak przygotować się koncert

Jakie są najlepsze sposoby na to aby cieszyć się koncertem?

25-11-2022

Każdy ma swój własny sposób na to, jak cieszyć się koncertem. Jednak istnieje kilka wskazówek, które mogą pomó

Więcej

Wyszukiwarki wydarzen kulturalnych

Wyszukiwarki wydarzeń kulturalnych - co warto wiedzieć?

03-06-2022

Wyszukiwarka wydarzeń kulturalnych: jak skutecznie korzystać z jej możliwości? Wyszukiwarka wydarzeń

Więcej

Loading...